مجموعه مواد مصرفی در تولید کارت پی وی سی

نویسنده : مرکز خدمات چاپ کارت پی وی سی pvc جمعه 25 مهر 1393 10:35 ب.ظ  •    ارسال شده در: ارزانترین کارت pvc بهترین کارت بهترین کارت بهترین کارت بهترین کارت بهترین کارت بهترین کارت بهترین کارت بهترین کارت بهترین کارت بهترین کارت بهترین کارت ساخت کارت pvc ساخت کارت pvc ساخت کارت pvc ساخت کارت pvc ساخت کارت pvc ساخت کارت pvc بهترین کارت pvc بهترین کارت pvc بهترین کارت pvc مرکز کارت pvc

محدوده ما از کارت های خالی PVC برای تمام برنامه های چاپگر کارت از جمله برنامه های حضور و وفاداری توصیه می شود .
پسماند بالا کارت زرد مجله با کیفیت گرافیکی و استاندارد، بیشتر مورد استفاده اندازه کارت های پلاستیکی، اندازه گیری 3.375 '' X 2.125 "(به اندازه یک کارت اعتباری) و 30mil ضخامت دارد. 30 میلیون کارت نیز به عنوان و یا کارت های hico شناخته شده است. 
استاندارد کار تولیدی پی وی سی pvc در جهان شناخته شده است .
مجموعه ای از کارتهای پی وی سی در خصوص مواد مصرف آنها برای شما بخ صورت مقاله در دسترس می باشد .
اطلاعات کارت های راه راه مجله فروشگاه ایمن تر از کم کارت های پسماند نوار مغناطیسی به دلیل سطح بالاتری از انرژی مغناطیسی مورد نیاز به آنها را رمزگذاری.
 بازدید کننده عبور می کند. تمام کارت های ما ISO سازگار و با هر رنگ و یا تک رنگ سیستم چاپگر کار خواهد کرد.
کارت عرضه، روبان، کیت تمیز کردن، هد پرینت برای تمام پرینترهای کارت پلاستیکی است که ما ارائه می دهیم .
کارت پی وی سی مجموعه ای کامل از قطعات پیشرفته برای تولید کارت pvc .
 همه منابع کارت های پلاستیکی جزئیات تصاویر چاپ شده تست شده و به طور خاص به پرینتر کارت  لاستیکی همسان، ارائه رنگ های غنی و بسیار. اصل کارت لوازم چاپ این مطلب مطابق با استانداردهای کیفیت دقیق، ارائه نتایج سازگار در هر زمان.
جعبه از 600 CR80 40 کارت PVC با کیفیت گرافیکی سفید با نوار مغناطیسی پسماند بالا. 
مواد تولید کننده کارتهای پی وی سی .
طیف گسترده ای از قطعات اصلی گورخر کارت پلاستیک لوازم پرینتر شامل هر دو راه حل های استاندارد و سفارشی رسانه ای برای تمام برنامه های کاربردی. 
چاپ دیجیتال کارت pvc که این روش منسب برای تیراژ پائین و طرح متغییر میباشد .
ارت زرد مجله پسماند بالا ایده آل برای برنامه های کاربردی که در آن کارت معمولا دامنگیر می شود و یا نیاز به یک زندگی طولانی، مانند کنترل دسترسی و / یا زمان و کارت حضور و غیاب می باشد. 
تنها منابع کارت پلاستیک حداکثر رساندن عملکرد چاپگرهای کارت خود را، اما آنها کمک به حداقل رساندن فرسایش و پارگی در قطعات چاپگر حیاتی، کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری کلی.
چاپ کارتهای پی وی سی با علم و تکنولوژی روز دنیا به بهترین وجه ممکنه .
گزینه هایی از بازیافت کارتها برای چاپ مجدد مورد برسی و در جدید ترین تحقیقات می شود از آنها استفاده مجدد کرد .
UOM هر
برش: بله
کارت حجم: CR90
ضخامت : 760 میلیون
رنگ : سفید، بژ، سیاه و سفید، آبی تیره، سبز، آبی روشن، سبز روشن، صورتی روشن، نارنجی، قرمز، زرد
مواد کارت : PVC

انتخاب شما از منابع چاپگر کارت پلاستیک شماره یک از عوامل مؤثر بر قابلیت اطمینان و ثبات از چاپ کارت های پلاستیکی است. برای دریافت بیشتر از چاپگر کارت خود، از مجموعه ای از لوازم اصل طراحی شده چاپ تلفیقی که این روش ترکیبی از چاپ افست کارت های pvc و چاپ دیجیتال میباشد .
 این همچنین باعث می شود اطلاعات در مورد پسماند بالا کارت زرد مجله سخت تر برای پاک کردن و آسیب را از بسیاری از آهن ربا و یا میدان های مغناطیسی مقاوم در برابر بیشتر است. این کارت ها برای استفاده در مستقیم به کارت پرینتر با قابلیت پشتیبانی می کند طراحی شده است. 
کارت های پسماند بالا به طور کلی می تواند توسط یک نوار مغناطیسی سیاه و سفید شناخته شده است. که در آن به عنوان نوار مجله بر روی کارت های پسماند کم به طور کلی قهوه ای است. 
 که دستگاه های چاپ دیجیتال کارت پی وی سی به دو روش چاپ مستقیم و غیر مستقیم تقسیم میشوند که نحوه عملکرد آنها بسیار متفاوت است
کارت در پنج بسته های کوچک بسته بندی شده، از 100 بسته بندی شده، در مجموع 500 کارت ID خالی، و چشم انداز بازرسی برای اطمینان از کیفیت. 
برای چاپ کارتها با دستگا های پیشرفته امکانات بیشتری مورد بازبینی قرار می گیرد .
کارت آمده استاندارد با 3 پیگیری نوار مغناطیسی.2 آهنگ گزینه نوار مغناطیسی نیز موجود است. انتخاب استاندارد 3 آهنگ یا اختیاری کارت 2 آهنگ در برگه تنظیمات هنگام سفارش.


برچسب ها: کارت پی وی سی ، کارت pvc ، پی وی سی کارت ، تولید کارت pvc ، مواد مصرفی کارت pvc ، مواد تولید کارت ، مجموعه مواد تولید کارت pvc ،
آخرین ویرایش: جمعه 25 مهر 1393 10:53 ب.ظ


 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات